З 4 березня субсидії за комунальні послуги почнуть видавати готівкою. На виплату субсидії «живими грошима» у березні 2019 року передбачено 5,66 мільярда гривень.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, субсидії, готівкою     Читайте також: Вислухати і переконати: показали методичку агітаторів Порошенка

«Ще минулого місяця Кабінет міністрів ухвалив рішення, що допомогу на комуналку видаватимуть живими грошима, а потім люди самі сплачуватимуть за газ, тепло, воду й інші послуги. Першими гроші отримають пенсіонери, їм мають нарахувати суми субсидій разом з пенсіями. Всі інші українці грошові субсидії зможуть отримати в Ощадбанку від 12 березня».

У Міністерстві соціальної політики України уточнили кількість отримувачів субсидії, які отримають таку державну допомогу у грошовій формі.

Так, за даними уряду, ця кількість становить 3,5 мільйони осіб.

«Це ті домогосподарства, які оформили субсидію до 31 грудня 2018 року. Ну власне там не 4 мільйони, а трішки менше ніж 4 мільйони, адже це була округлена цифра, яку ми прогнозували, коли проектували програму ще в грудні місяці», — повідомив в ефірі програми «Нині вже» генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Зазначимо, що на виплату субсидії «живими грошима» у березні 2019 року передбачено 5,66 мільярда гривень.

Нагадаємо, 6 лютого Кабмін затвердив перехід до виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.

17 січня стало відомо, що в уряді готуються до запровадження ще одного способу виплати субсидій, який діятиме паралельно з анонсованою раніше монетизацією. Так, там пропонують виплачувати субсидії готівкою.