Ватажок «ДНР» Денис Пушилін влаштував чистку кадрів, відправивши «на підвал» колишнього керівника фракції Партії регіонів у Донецькій області Миколу Загоруйка.

Пушилін, Загоруйко, днр, на підвал

Про це повідомив у Facebook блогер Денис Казанський. За його інформацією, Загоруйко займав посаду «директора департаменту стратегічного аналізу і планування ради міністрів ДНР».

«Служив русскому міру вірою і правдою, гнівно викривав українську воєнщину і фашизм. Але щось пішло не так, і Загоруйко оголосили ворогом і агентом СБУ», – написав Казанський.

Як уточнює 24 канал з посиланням на правоохоронців, Загоруйко раніше займав дрібні посади, однак зберігав вплив, тому і залишався при владі.

Відзначається також, що екс-глава регіоналів на Донеччині мав конфлікт із нинішнім «віце-прем’єром ДНР» Ігорем Мартиновим, у підпорядкування якого потрапив через деякий час. За однією з версій, саме Мартинов міг помститися йому.

Загоруйко нібито затримали біля його будинку, одягнувши пакет на голову і помістивши в багажник. Припускають, що ватажка бойовиків могли катувати в захопленій будівлі СБУ. За інформацією donbass.live, останній раз активність чиновника в мережі була зафіксована 26 лютого.

У «ДНР» заявили, що зловили людину, яка займалася розкраданням із бюджету, проте імені не уточнюють. Примітно, що ні Мартинов, ні Загоруйко кілька днів не з’являлися на роботі і не відповідали на телефонні дзвінки.