Поїзд метро. Захисник України заснув, поклавши голову на плече сидячого поруч немолодого чоловіка, той сприйняв це з розумінням, а, виходячи, попросив дівчину яка стояла поруч підмінити його, і вона зробила це максимально обережно, щоб не розбудити молодого військового.

Таке відео, зняте студією “Київнаукфільм”, розмістив на своєму Youtube-каналі блогер Вася Барабан.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, ЗСУ, Захисник УкраїниЧитайте також: “Я сьогодні посміхався і плакав”: Історія 91-річного патріота України, який допомагає бійцям АТО

Це – соціальний ролик “Захисник підтримує мир! Підтримай захисника!” групи молодих кінематографістів на чолі з Антоном Мітрофановим.

Ще відносно недавно ми й уявити не могли, що в Україні будуть знімати такі зворушливі соціальні ролики про українську армію.

Але події 2014 року показали, що наша країна по ряду об’єктивних причин (найголовніша з них – сусідство з агресивною Росією) просто не може існувати без сильної армії, без армії, яку підтримував би весь народ.

За дуже короткий час професія військового стала однією з найбільш шанованих і престижних. А для Росії колосальний стрибок у розвитку української армії і могутня підтримка її з боку народу стали дуже неприємною несподіванкою, одним з основних факторів, які не дозволили створити на половині території України маріонеткову “Новоросію”.

Добровольчий і волонтерський рух, не без підтримки президента, буквально врятували і відродили українську армію, вона стала справді народною.

І зараз українці вважають армію не репресивним силовим агрегатом держави, а його опорою, захистом, запорукою незалежності. І такі зворушливі соціальні ролики – тому підтвердження.