Державне бюро розслідувань почало кримінальне провадження стосовно майора з оперативного управління штабу Командування Сухопутних військ Романа Ковальова, особистість якого стала відомою після критики президента Володимира Зеленського в соцмережах.

Про це він повідомив у себе в Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, ДБР, розслідування, критика Зеленського, Романа Ковальова

Читайте також: В Збройних силах майору оголосили «сувору догану» за негативний допис у мережі про Зеленського

За словами військовослужбовця, йому інкримінують непокору, вчинену в умовах особливого періоду (частина 3 статті 402 Кримінального кодексу). Покарання за цією статтею полягає в позбавленні волі на термін від 5 до 7 років.

Сам Ковальов вважає справу сфабрикованою, а всі докази – сфальсифікованими. Слід зазначити, що після новини про відкриту кримінальну справу офіцер обрушився на президента Зеленського з новою хвилею критики:

“Саме завдяки вашій ненависті до своїх громадян, саме завдяки вашій панічній боязні будь-якої критики, саме завдяки вашому страху, що всі дізнаються, що ви нездара і порожнє місце, ви перетворюєте цю країну у “жовто-блакитну Росію” – країну в якій є цар і мовчазні холопи! Але, нешанований Верховний Головнокомандувач ЗСУ, який жодного дня не служив в армії і ховався від порядку у військкомат, ви так і не зрозуміли народ, який ви зараз ганебно представляєте!”, – написав він.

 

 Нагадаємо, у Сухопутних військах України оголосили сувору догану майору Збройних сил України Роману Ковальову за негативні висловлювання про президента Володимира Зеленського в соцмережах.