Кандидат у президенти на майбутніх виборах 2019 року, позафракційний нардеп і лідер партії «Основа» Сергій Тарута заявив про об’єднання з командою кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Про це він заявив 16 березня під час спільної прес-конференції в Києві.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Тимошенко, Тарута, об'єднанняЧитайте також: Кравчук розповів, коли Тимошенко побіжить до Путіна

«Ми зараз об’єднуємо наші команди у виборчому процесі … І наша команда буде працювати на те, щоб підтримати Тимошенко і щоб захистити цей вибір», — заявив Тарута.

За словами Тарути, його прізвище залишиться у бюлетені, але його команда буде працювати на перемогу Тимошенко.

«Ми будемо робити все, щоб Юлія Володимирівна перемогла», — зазначив він.

Як повідомила Тимошенко, їх політсили об’єднують свої програми.

Домовленості між кандидатами були ініційовані Тарутою і закріплені у меморандумі про співпрацю, повідомляє прес-служба ВО «Батьківщина».

Говорячи про подальше об’єднання для участі у парламентських виборах, Тарута і Тимошенко зазначили, що відповідні рішення будуть обговорюватися після президентських виборів.

Читайте також: У Тимошенко кажуть, що оголосять результати виборів раніше ніж ЦВК

ЦВК зареєструвала нардепа Сергія Таруту кандидатом в президенти 29 січня. Його висунула партія «Основа».

З 44-х зареєстрованих кандидатів п’ятеро відкликали свої кандидатури у встановлений законом термін, відтак бюлетень для голосування в день виборів міститиме 39 прізвища. Довжина бюлетеня складе 80 см.