У окупованому Росією Криму відбулося дивне святкування 205-ї річниці від дня народження українського письменника Тараса Шевченка.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Крим, Росія, окупація, Тараса ШевченкаШевченка назвали “сином російського народу”

На відео можна побачити пам’ятник Шевченка у окупованому Сімферополі. Навколо нього зібралося дуже небагато людей, при чому найбільше в очі кидаєтьс російський прапор, який розгорнутий над небагаточисельним зібранням та великий транспорант “Русская община Крыма”, який тримають у руках кілька жінок.

Читайте також: В Україні сьогодні відзначають День народження Тараса Шевченка

Дівчина в українському національному вбранні, яка стояла перед пам’ятником, виглядала самотньо та чужорідно. Примітно, що вона вела захід російською мовою.

Крім того, один з тих, хто виступав, назвав Шевченка “великим сином українського (тут чоловік запнувся і швидко проковтнув слово) російського народу”.

У Криму під російськими прапорами відзначають 205-річчя українського письменника Шевченко

Торжествєнний мітінг ? Хочеться плакати від такого убозтва…. А де «Заповіт» ? А де «Реве та стогне Дніпр Широкий»?! без яких жоден захід до Шевченка не обходиться! Але ж звідки вам знати? Вам, котрі не тримали у руках Кобзар, не те щоб вже читати, чи знати напам´ять….українською мовою!

Тарас Шевченко став не тільки кращим учнем, але і товаришем геніального вчителя Брюллова. Він малював його портрети та портрети його дітей. Так, у нього були друзі і росіяни, і поляки, зате москалів він на кожному кроці згадує, і вже точно себе не ідентифікував з Росією. ви спершу почитайте Кобзар, вивчіть докладно його біографію (якщо вам справді так цікаво) за що і ХТО його арештовували, за що відправили на заслання

До 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка посол Словаччини Марек Шафін прочитав улюблений вірш українського поета своєю рідною мовою