Голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Про це в понеділок, 11 лютого, повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вбивство Гандзюк, Херсон, Мангеру, оголосили про підозру, ГПУЧитайте також: «Батьківщина» виключила голову Херсонської облради Мангера зі своїх лав

Генеральний прокурор заявив, що в організації вбивства підозрюють голову обласної ради Херсонської області.

«Громадянину Мангеру оголошено підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк», — йдеться в повідомленні.

Як йдеться в оприлюдненому документі, голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера підозрюють в організації вбивства.

Тим часом, заступника голови Херсонської ОДА Євгена Рищука відсторонили від виконання обов’язків на час розслідування. Голова ХОДА Андрій Гордєєв підтвердив, що підписав заяву підлеглого.

Рищук, якого разом з начальником рідні і друзі вбитої радника мера підозрюють у причетності до злочину, заявив, що «зробить все, аби допомогти слідству у цій заполітизованій справі і припинити політичні спекуляції» навколо його персони.

Як повідомлялося, 31 липня 2018 року в Херсоні невідомий облив концентрованою сірчаною кислотою Катерину Гандзюк.

Були затримані п’ятеро підозрюваних у замаху, в тому числі, чоловік, зафіксований на відео з камер спостереження як покупець сірчаної кислоти.

4 листопада Гандзюк померла. Після цього слідчі змінили кваліфікацію нападу на неї на закінчений злочин — умисне вбивство, вчинене групою осіб, з корисливих мотивів, з особливою жорстокістю, на замовлення.

31 січня Владислав Мангер прийняв рішення вийти з партії Батьківщина на час розслідування справи.