У Вишгороді невідомі сплюндрували могилу волонтера Євромайдану Володимира Мельнічука. Повідомила про це прес-служба поліції Київської області.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Вишгород, сплюндрували могилу

«Чоловік загинув 20 лютого 2014 року від кулі ворожого снайпера. Посмертно він отримав звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014р — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності. А також медаль «За жертовність і любов до України», теж посмертно», — зазначили в поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побиття студентів: як відбувався перший жорстокий розгін Євромайдану

Як розповіла мати загиблого, зловмисники викопали чотири рідкісні туї, посаджені біля могили її сина.

Наразі поліція розшукує осіб, причетних до злочину. Кримінальне провадження відкрито за статтею 297 КК України — «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого». Зловмисникам загрожує обмеження волі терміном від 3-х до 5-и років або позбавлення волі на той самий термін.