Музикант Святослав Вакарчук сьогодні оголосив, що йде на парламентські вибори зі своєю партією “Голос”. Про це він заявив на презентації своєї партії біля Національного музею історії України.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Вибори в ВР, партія "Голос", Святослав Вакарчук

«І з вашою допомогою я веду партію “Голос” на парламентські вибори, тому що Верховна Рада – це те місце, де приймаються важливі рішення, що впливають на долю і життя кожного українця. Сьогодні, на жаль, Верховна Рада перетворилася на токсичне болото, яке засмоктує наше майбутнє», – сказав Вакарчук.

Він зазначив, що йде на вибори, щоб знищити стару політику, якою «володіють олігархи»

«А як же президент, запитаєте ви. Я вам відповім так, якщо президент буде пропонувати зміни, ми будемо виступати за ще більші зміни. Якщо президент зрадить своїх виборців, ми змусимо його відповідати перед виборцями. Нам не потрібні бутафорські, фейкові зміни. Нас цікавлять справжні зміни», – заявив Вакарчук.

За його словами, стара політика – це також «сліпа віра» у нового президента.

«Ми це проходили в 2004-му, ми це проходили в 2014 році. І ми з вами заплатили велику ціну за те, щоб усвідомити: нового обличчя в кабінеті на Банковій недостатньо. Ми не покладаємо всі надії на президента. Ми віримо в народ. А президент має бути підзвітним народу. Саме так робиться нова політика», – вважає Вакарчук.

Це кінець старої політики і початок політики нової, політики, яка принесе Україну справжні зміни. Стара політика належала олігархам. Ми ж не беремо в олігархів жодної копійки, жодної цукерки. Олігархи не пишуть і не фінансують наших сценаріїв. Нами ніхто не володіє,
– додав співак.

 

Він перерахував, за що в першу чергу буде боротися його команда.

«Перше: Інтереси України і українців понад усе. Друге: Екзистенційний вибір України – Європа. Третє: Вільна економіка без олігархів. Четверте: Закон один для всіх. П’яте: Влада підзвітна людям», – підкреслив Вакарчук.

Вакарчук наголосив, що політсила не буде брати гроші в олігархів, а фінансуватиме її прозорий бізнес і прості українці. 

Також, музикант закликав українців приєднуватися до команди «Голосу». Для цього потрібно зареєструватися волонтером на сайті GolosZmin.org.

Зауважимо, Святослав Вакачук вже був у політиці. У 2007 році за списками партії «Наша Україна – Народна самооборона» він пройшов до Верховної Ради. Однак вже за рік музикант склав свої повноваження.

Раніше повідомлялося, хто входить у політичну команду Святослава Вакарчука.