Політична партія «Голос» у разі проходження до Верховної Ради ІХ скликання добиватиметься скасування мажоритарної виборчої системи в Україні.

Про це заявив лідер політсили Святослав Вакарчук у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Вакарчук, партія Голос, мажоритарної, вибори

Вакарчук розповів, що за списком партії «Голос»в парламент ідуть кандидати, які не були депутатами раніше. Водночас, кандидати, які були або є депутатами,  які розділяють цінності і принципи партії «Голос», отримають підтримку політсили на виборах по мажоритарних округах.

Вакарчук виключив, що партія за таким самим принципом йтиме і на наступні вибори. Він висловив упевненість, що чинний закон про вибори буде змінено.

«Партія «Голос» зробить все, як тільки прийде до влади, щоб мажоритарка як позорне явище зникла назавжди з історії. Я вважаю, що і сьогодні нинішня влада, в тому числі президент, мав зробити все для того, щоб цей парламент змусити відмінити цей закон. Тому що це корупція, це розсадник тотальної безвідповідальності», — заявив він.

Нагадуємо: 

  • Дострокові парламентські вибори призначено на 21 липня 2019 року.
  • 6 травня музикант Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії «Голос» і намір балотуватися у Верховну Раду.
  • У «Голосі» заявили, що у політсили є 10 вимог до кандидатів у нардепи, за якими буде формуватися виборчий список для участі у парламентських виборах.
  • Вакарчук заявив, що сам очолить список партії «Голос», а от інші люди в ньому приємно здивують.
  • Лідер партії «Голос» заявив, що його партія не візьме «жодної копійки» від олігархів.
  • 8 червня Вакарчук оприлюднив першу двадцятку списку партії для участі у дострокових парламентських виборах.