У Чехії стався новий поворот з квартирним скандалом навколо Міністерства закордонних справ Росії. МЗС країни навіть викликав на килим посла Росії Олександра Зміївського.

ЄС, Росія, МЗС, Чехія

Як передає «Європейська правда», дипломат йде на килим до заступника глави відомства Мартіна Смолки, який відповідає за юридичні та консульські питання і вже третій тиждень займається подіями, пов’язаними з орендою росіянами квартир у Празі.

На початку місяця чеські ЗМІ повідомили, що російське посольство в Празі отримує прибуток від здачі в оренду майже двох сотень квартир в районі Прагa 6, призначених для російських дипломатів.

Відзначається, що квартири в чотирьох будинках належать чеській державі і надані російському посольству для його дипломатів на невизначений період часу ще до падіння комунізму у 1989 році.

Згідно з публікаціями, це елітне житло здається в суборенду без підписання контракту, до того ж наймачі розплачуються готівкою з вельми неоднозначним представником російського підприємства «Госзагрансобственность» Олександром Терентьєвим. Терентьєв має дипломатичну недоторканність.

«Міністерство закордонних справ стурбоване поведінкою дипломата Терентьєва і дивною орендою квартир», — повідомляє видання.