В Україну прилетіла дружина колишнього глави Служби безпеки України й екс-віце-прем’єра часів президентства Віктора Януковича Валерія Хорошковського, а не він сам.

Про це телеканал 112 Україна повідомили в його прес-службі, коментуючи інформацію в ЗМІ про повернення бізнесмена в країну.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, повернення, Валерій Хорошковський

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що бізнесмен, колишній глава СБУ Валерій Хорошковський повернувся в країну. За інформацією журналістів, Хорошковський прилетів 21 травня в Київ приватним рейсом.

Нагадаємо, Хорошковський покинув Україну в кінці 2012 року. За даними ЗМІ, він проживав у Монако.

Раніше повідомлялося, що в Україну повернувся колишній заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов. Крім того, народний депутат-утікач Олександр Онищенко, який проживає кілька років за кордоном, анонсував своє повернення в Україну.

Валерій Хорошковський покинув Україну в кінці 2012 року. За даними ЗМІ, він проживав у Монако.

 

Як відомо, в лютому 2013 року український бізнесмен Дмитро Фірташ у партнерстві з колишнім тоді главою адміністрації президента України, наразі — нардепом Сергієм Льовочкіним придбали у Хорошковського компанію Inter Media Group, до якої входить телеканал Інтер.

Продавець пояснив цей крок відсутністю можливості забезпечувати розвиток групи. За його даними, угода була укладена, виходячи з оціночної вартості в $2,5 млрд.

У лютому 2015 року Group DF повідомила, що 100% акцій телеканалу Інтер повністю контролюються та управляються компаніями, власниками яких є Дмитро Фірташ (мажоритарний пакет) і Сергій Льовочкін (міноритарний пакет).

У той же час, у структурі власності телеканалу, зазначеної на сайті на кінець 2016 року, значну частку зберігав екс-мажоритарій власник каналу Валерій Хорошковський.

В кінці березня 2015 року група народних депутатів фракції Народний фронт попросила генпрокурора Віктора Шокіна перевірити джерело походження коштів на купівлю телеканалу Інтер бізнесменом Фірташем і Льовочкіним у Валерія Хорошковського.