У Москві знайдена п’ятирічна дівчинка, яка була замкнена в квартирі, яка забита сміттям. Дівчинка жила в будинку на Ленінградському шосе, 134.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Москва, дівчинкаСусіди по поверху чули дитячий плач, намагалися дізнатися, що відбувається, але двері в квартиру ніхто не відкривав. До квартирі приходив дільничний, але його також ніхто не впустив. Вчора плач посилився, сусіди викликали МНС.

Рятувальники відчинили двері і виявили, що вся квартира завалена сміттям. Їжі і води в квартирі не було. Серед сміття була знайдена п’ятирічна дівчинка.

Вона не розмовляє, у неї гнійний отит, в шию вріс дріт. Дитину госпіталізували. Мати дівчинки пізніше затримала поліція.

У 5-річної дівчинки-мауглі, яку виявили в одній з московських квартир (Росія), батько українець і два роки тому був депортований.

Про це повідомила сусідка матері, яка залишила дитину напризволяще, на відео опублікованому LIFE SHOT.

“У дівчинки тато українець був. Два роки, як його депортували і у Іринки все пішло не так”, – повідомила одна з сусідок.

Інші мешканці будинку розповіли, що жінка постійно запевняла, що у них “все добре”. Сусіди постійно допомагали дівчинці з речами і приносили фрукти. Вони також повідомили, що останні півроку дівчинка не виходила з квартири.

Останнім часом жінка стала надовго залишати дитину одну в заваленій сміттям квартирі.

“Останній раз вона була 7 числа, приносила їй щось поїсти”, – розповідає сусідка. За словами жінки, та одразу ж викликала швидку для дитини і поліцію для “матері”.

Нагадаємо, у Москві (Росія) в одній із квартир рятувальники виявили 5-річну дівчинку-мауглі.

Рятувальники виявили у приміщенні величезну кількість сміття. “Дихати неможливо, їжі і води немає, дорослих теж. Знайшли тільки п’ятирічну дівчинку — вона влаштувала собі барліг у смітті. Не розмовляє, гнійний отит, у шию вріс якийсь провід”, — йшлося у повідомленні.