Володимир Зеленський повідомив, коли може відбутися його зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним. Голова держави передбачає, що зустріч у нормандському форматі відбудеться цієї осені, а саме у вересні. На ній будуть присутні Росія, Україна, Німеччина і Франція.

Про це Зеленський розповів виданню “Коммерсантъ”.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Зеленський, Путін, зустрічЧитайте також: Росія звинуватила США і Німеччину в організації протестних акцій

Володимир Зеленський розповів, коли може пройти саміт у нормандському форматі.

Він зазначив, що в телефонній розмові з Путіним вони домовилися, що будуть швидко рухатися до питання про відновлення переговорів.

“В принципі тягнути нікуди. У нас люди гинуть. У кінці серпня передбачається зустріч в нормандському форматі чотирьох представників на рівні міністерств іно дивних справ — у Франції. А там сам бог велів у вересні. Я — за початок вересня”, – сказав Зеленський.

Варто відзначити, що вперше після свого обрання президентом Зеленський говорив з Путіним 11 липня. Через день,12 липня в Парижі пройшла перша після довгої перерви зустріч радників лідерів нормандського формату. Після цього тристороння контактна група погодила перемир’я на Донбасі, яке стартувало з 21 липня.

Також Зеленський сказав, що це неправильно, що Росія роздає паспорти РФ українським громадянам на Донбасі.

“Це наші громадяни, громадяни України. Як можна їм роздавати російські паспорти? Ви уявляєте: я чи якийсь представник приїжджає в Красноярськ або кудись і бере і роздає українські паспорти. Хіба це правильно?” – сказав президент.