У Мережі вибухнув скандал через приїзд президента України Володимира Зеленського в Луганську область, де він оглянув позиції військових у Станиці Луганській та Щасті.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ООС, Зеленський, приїзд президента

Читайте також: Зеленський на передовій: Начальник Генштабу надів бронежилет задом наперед

Офіцер Збройних сил України Сергій Місюра розкритикував повідомлення прес-служби Адміністрації президента, де мова йшла про першу робочу поїздку Зеленського.

За словами Місюри, в повідомленні прес-служби є граматичні помилки і не тільки. Він звернув увагу на те, що прес-служба назвала агресора противником і на те, що президент “побував на посту”.

“В якому посту? На посту? Або просто той, хто пише, знає тільки пост ДАІ на в’їзді в Кривий Ріг?”, – написав військовослужбовець.

Також він зазначив, що якщо фахівці патронатної служби везуть Зеленського на передову, то це не повинна бути локація, де з 2015 року немає ніяких бойових дій, не рахуючи “стрілкотні”.

Крім того, він поцікавився скільки протоколів було порушено, коли президента привезли в яскравій сорочці на пост спостереження.

“Або камуфляж, зняття погонів, розпізнавальних знаків – зняття все, щоб солдат і офіцер не відрізнялися – це тупий протокол на війні?”, – додав Місюра.

Волонтер Роман Доник зазначив, що не варто заперечувати той факт, що Зеленський дійсно приїжджав в Луганську область.

За його словами, президент дві години ходив по місцевості, а потім полетів до Часів Яр.

Також він додав, що тепер новий президент буде робити ті речі, які до нього почав екс-президент Петро Порошенко.

“І рейтинги їм (Зеленському і Порошенко – ред.) потрібно тримати до виборів. А ми повинні бути червоними прапорцями по сторонах, щоб не згорнули, а не шлагбаумом. Хоча і дуже хочеться”, – написав Доник.

Журналіст Тетяна Висоцька написала, що на даний момент вона задоволена тим, як тримається новий президент України.

Також вона додала, що за часів правління Порошенка не було такого, щоб президент “поїхав на війну”, а його два літаки знаходилися в Києві.

Нагадаємо, Володимир Зеленський здійснив першу робочу поїздку в Луганську область, щоб оглянути побутові умови, в яких знаходяться захисники України.