Сьогодні, 3 березня в Івано-Франківську помер народний артист України, відомий актор Сергій Романюк. Про це пише zaxid.net.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, актор, втрата, Сергій Романюк

«До глибини душі зачепила звістка про смерть актора Сергія Романюка…
Попри вік він був сповнений енергії і планів. Готувався до виступів з “Новим театром” і міг дати фору будь-якому молодому. Від нього йшов неймовірний позитив і така душевна, ненав’язлива мудрість. Мало що в цій скромній, простій людині видавало зірку екранів, народного артиста.
Співчуття рідним…
Спочивайте з миром! Ми неодмінно пам’ятатимемо Сергія Романюка великого актора і Людину!», – дописав у соцмережі міський голова Руслан Марцінків.

Війна на Донбасі буде тривати ще довго, але надії на те, що в Україні все буде добре втрачати не можна.

Таку думку незадовго до своєї смерті висловив народний артист України Сергій Романюк. Він говорив, що до анексії Криму та війни на Донбасі знімався в тому числі і в російських серіала.

Він говорив, що раніше українські актори знімалися і в російських, і в білоруських фільмах, тоді існував високопрофесійний артистичний світ, однак зараз в ньому немає більше теплих відносин.

“Кажуть, ми були ніби “молодші брати”. Та ні. У нас своя держава, яка називається Україна. З нами треба рахуватися. І все”, – висловлював тоді свою точку зору актор.

“Після 2014-го теж були пропозиції, але не від російських режисерів або акторів, з якими я працював. З тих пір ми просто не спілкуємося. Можемо хіба що привітати один одного SMS-кою. Я надішлю її в Москву, а звідти мене теж привітають з Днем народження. І все. Нас більше немає, не існує. Війна все це обрубала”, – розповідав Романюк.

Довідка:

Сергій Дмитрович Романюк народився 21 липня 1953 року в українському місті Кривому Розі Дніпропетровської області. Дитинство пройшло у Новограді-Волинському Житомирської області — сюди переселилися батьки у 1961 році. Закінчив Студію Національного українського драматичного театру ім. Ів. Франка (1973 р.).

З 1972 року — актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка. Багато знімався в кіно. Знявся в кліпі групи ВІА «Гра» – «Биология» (2004).

Актор знявся у більш ніж 40 фільмах. Найбільш відомі фільми: «Роксолана», «Чорна Рада», «День народження буржуя 2», «Мамай», «Повернення Мухтара 2», «Іван Сила». Також він зіграв роль Митрополита Андрея Шептицького у фільмі «Владика Андрей».

Сергій Романюк зіграв понад 100 ролей у театрі і кіно та був одним із найвідоміших українських акторів. Про своє творче кредо, про те, що бракує сучасному театру, про ролі кілера і митрополита та зйомки у Звяґінцева два роки тому він розповів «Галицькому кореспонденту».