Увечері 14 квітня в Люботині повністю вогнем знищено Свято-Миколаївський храм УПЦ МП в Люботині. Про це повідомляють в ГУ Нацполиции в Харківській області.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Харківська обл, пожежа, храм УПЦ МПновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

 

Пожежа почалася приблизно о 18.00. Полум’я охопило близько 200 квадратних метрів.

Керівник гасіння пожежі відразу запросив додаткові сили та засоби. На допомогу з Харкова вирушили ще 6 пожежних автоцистерн та автодрабина. Також із залізничної станції «Основа» прибув пожежний потяг з метою забезпечення достатньої кількості води для цілей пожежогасіння.

Спільними зусиллями вогнеборців, пожежу впродовж півтори години вдалося локалізувати. На ліквідацію вогню загалом було подано 6 пожежних стволів. Остаточно його приборкали о 23:55. Всього від ДСНС було залучено 9 одиниць техніки та 37 чоловік особового складу. Внаслідок пожежі вогонь знищив книги, ікони та інше церковне приладдя, що знаходилося в приміщенні храму. Причина виникнення пожежі у храмі встановлюється.

Читайте також: У госпіталі помер важко поранений під Маріуполем парамедик-доброволець Микола Волков

Відомо, що правоохоронці порушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна). На даний момент невідомо, що стало причиною займання, ведеться слідство. В результаті пожежі ніхто не постраждав.