Окупаційна влада Криму вирішила ввести режим надзвичайної ситуації в Армянську у зв’язку з викидами шкідливих хімічних речовин на заводі Кримський титан.

Про це повідомляє Крим. Реалії з посиланням на заяву представника «кримського» управління МНС Росії Олексія Фрідмана.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Крим, В Армянську, надзвичайної ситуації

За його словами, режим надзвичайної ситуації введуть вже 14 вересня в зв’язку з п’ятикратним перевищенням гранично допустимої концентрації шкідливих речовин.

«Штабом зараз буде прийматися рішення і рекомендуватися адміністрації міського округу Армянськ ввести режим надзвичайної ситуації», — заявив Фрідман.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в місті Армянськ на півночі окупованого РФ Криму з’явився невідомий наліт «липкої іржі», яким покрилися металеві предмети. Місцеві жителі почали скаржитися на утруднене дихання, першіння в горлі, висип і загальне нездужання.

Читайте: «Оппоблок» и Климкин повздорили из-за Крыма: министр послал политиков в Google

Окупаційна влада заявила, що забруднення повітря пов’язане з випарами вмісту кислотного накопичувача, в який скидають хімічні відходи з 1971 року.

Українське слідство розглядає три версії забруднення повітря: через неправильну експлуатацію заводів на півночі півострова; через викид в атмосферу хімікатів в результаті військових навчань РФ і умисне забруднення повітря Росією для дестабілізації обстановки в Херсонській області з метою відновлення подачі води в окупований Крим.