Представник президента Володимира Зеленського в Кабміні Андрій Герус запропонував новий спосіб купівлі російського газу. Свою ідею він озвучив в ефірі телеканалу 112 Україна.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, АП, російський газ, Андрій ГерусЧитайте також: Гройсман заявив, що не проти і далі бути прем’єр-міністром

У Зеленського вважають, що Віктор Медведчук і Юрій Бойко могли б створити приватну компанію, яка постачала б російський газ в Україну.

Зокрема, Герус запропонував лідерам Опозиційної платформи — За життя Юрію Бойку і Віктору Медведчуку створити приватну компанію, яка зможе укласти угоду з російським Газпромом і постачати газ в Україну.

«Їм для цього не потрібна ні влада, ні новий президент, ні старий президент, а їм треба купити його, привезти в Україну і продати. Ми будемо всі аплодувати і говорити спасибі», — заявив Герус.

Він також додав, що під час поїздки в Росію Бойкові і Медведчуку слід було відразу укласти контракт з Москвою.

«Якщо пан Бойко і пан Медведчук домовилися про якусь ціну газу, їм треба негайно ці домовленості покласти на папір, підписати договір», — сказав Герус.

Таким чином він відреагував на поїздку Юрія Бойка і Віктора Медведчука 7 червня в Санкт-Петербург, де вони зустрілися з головою правління російської державної енергокомпанії Газпром Олексієм Міллером.

Раніше в Адміністрації президента заявляли, що не потребують Медведчука для переговорів з Росією.

Читайте також: “Не підігруйте Кремлю”: Ярош закликав Філарета схаменутися