В Адміністрації президента заявляють, що президент Петро Порошенко не нагороджував  орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня директора «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергія Тараненка, якого НАБУ підозрює у заволодінні 93 мільйонів гривень «Укрзалізниці».

Про це повідомив керівник прес-служби АП Андрій Жигулін.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, нагороди, Порошенко не нагороджувавЧитайте також: Порошенко нагородив скандального забудовника і екс-регіонала

«Повідомлення про нагородження цієї людини – це помилка. На сайт потрапила помилкова версія указу через технічний збій і помилку представників АП», — сказав він.

За словами Жигуліна, «документалісти з АП дали не той проект указу».

«Це технічна помилка працівників адміністрації, які готували документ. Людини цієї у правильному указі немає», — запевняє Жигулін.

Читайте також: Які прощальні подарунки робить Порошенко олігарху Ахметову

Він також пояснив, що орден Тараненку не вручали, його, мовляв, навіть не підготували ще.

«Ні. Указ – це тільки заява про те, що орден є. це паперова робота. Потім є різні моменти для їх вручення. Фізичного ордена нема. Тільки на підставі правильного указу, який передається у відділ нагород, уже виготовляється і посвідчення, і сам орден», — підсумував представник АП.

Читайте також: Порошенко дал Грицаку «Героя Украины»

Нагадаємо: 

  • Раніше ЗМІ повідомляли, що президент Петро Порошенко указом від 4 травня нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня директора «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергія Тараненка, якого НАБУ підозрює у заволодінні 93 мільйонів гривень «Укрзалізниці».
  • 9 травня Порошенко присвоїв главі СБУ Василю Грицаку звання «Герой України» та удостоїв його ордена «Золота Зірка».
  • А 7 травня Порошенко нібито таємно присвоїв звання генерал-полковника першому заступнику глави СБУ Павлу Демчині.
  • «Українська правда» зверталася з цього приводу по коментарі до прес-служби президента, але відповіді досі не отримала.

Читайте також: Порошенко роздав «генералів» прикордонникам