Україна ініціює проведення комплексного міжнародного аудиту державного концерну «Укроборонпром», в тому числі комплексну ревізію всіх укладених контрактів.

Укроборонпром, аудит, Україна, міжнародний

Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони в середу, 6 березня, передає «Интерфакс-Украина».

«Відповідно до закону «Про національну безпеку», ми ініціюємо комплексний міжнародний аудит концерну «Укроборонпром», комплексну ревізію всіх контрактів. І тут я буду просити допомоги уряду, і перевірка повинна бути абсолютно прозора, яка забезпечує цілковиту довіру, зокрема і з боку українського суспільства», — сказав український лідер.

Також президент запропонував ввести до складу наглядової ради «Укроборонпрому» представників країн-членів НАТО.

«Необхідно негайно вирішити питання про розширення складу наглядової ради концерну за рахунок міжнародних фахівців з країн-партнерів, які є членами НАТО», — сказав він.

Президент підкреслив, що з урахуванням подальшої інтеграції України в НАТО їй нема чого приховувати від країн-партнерів. «І це прискорить досягнення підприємством «Укроборонпром» стандартів, необхідних для нашого вступу в Північноатлантичний альянс», — сказав Порошенко.