Мінімальна зарплата в Україні на початку 2019 року становила 132 євро. Це вдвічі менше, ніж в Болгарії і в 16 разів – ніж в Люксембурзі. Статистична служба Євросоюзу розділила на три групи країни за рівнем мінімальної заробітної плати.

Про це повідомив в Facebook голова Національної ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, ЄС, Мінімальна зарплатаТак, Україна увійшла до першої групи.

“Перша – мінімальна заробітна плата нижче 500 євро на місяць. Країни-члени ЄС в цій групі включали: Болгарію, Латвію, Румунію і Угорщину. Мінімальна заробітна плата варіювалася від 286 євро в Болгарії до 464 євро в Угорщині”, – підкреслив Дорошенко.

Читайте також: Тимошенко вимагає, щоб Порошенко знявся з виборів, і погрожує карою

Друга група – мінімальна зарплата від 500 євро до 1000 євро на місяць. До неї увійшли такі члени Євросоюзу, як Хорватія, Чехія, Словаччина, Польща, Естонія, Литва, Греція, Португалія, Мальта і Словенія. Мінімальна оплата праці в країнах починалася від 506 євро в Хорватії і була максимальною в Словенії – 887 євро.

“Третя – мінімальна заробітна плата не менше 1000 євро на місяць. Ця група складалася з Іспанії, Великобританії, Франції, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Ірландії та Люксембургу. Мінімальна заробітна плата становила від € 1050 в Іспанії до € 2071 в Люксембурзі”, – підсумував Дорошенко.