Бойова група К-2 54 ОМБр в зоні ООС успішно знищила два автомобіля на одній з передових позицій противника. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Донбас, зоні ООСЧитайте також: Помпео: США і Росія мають різні погляди на Україну

 

За його словами, автомобілі ворога були помічені українськими військовими при поверненні дрона з бойового завдання. Волонтер не виключає, що бойовики могли приїхати для вивчення позицій українських військовослужбовців.

“На війні таку нахабність без уваги залишати не можна. Тим більше з цих дуже добре укріплених позицій, постійно відбуваються обстріли і провокації”, – написав він.

Перший постріл українські військові зробили по окопу та бліндажу, після чого обстріляли територію поруч з машинами. Згодом удар був нанесений точно по цілі – один з автомобілів ворога був повністю знищений, другий отримав значні пошкодження.

“Привільної і спокійної їзди по українській землі більше не буде”, – підкреслив волонтер.

Читайте також: «Это не сериал, а кровь и смерть!» Портников высказался о послании украинцам от Зеленского

Раніше повідомлялося, що поранений бойовик намагався підірвати бійців ЗСУ, але вибухнув сам.