Українець Дмитро Підручний виграв «золото» у гонці переслідування на 12,5 км на Чемпіонаті світу з біатлону, що проходить 10 березня у шведському Естерсунді.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, біатлон, золото, Дмитро Підручний

У чоловічій гонці переслідування Підручний стартував четвертим, але зумів стати першим українцем — чемпіоном світу у чоловічому біатлоні і завершив гонку з результатом у 31:54.1 хв.

«Срібло» виграв лідер світового рейтингу Йоханнес Бо з Норвегії (припустився чотирьох промахів і програв Підручному 8,3 секунди), «бронза» у француза Кентена Фільона-Має, який відстав від Підручного на 17,7 секунд.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

На чотирьох вогневих рубежах Підручний припустився двох промахів лише на першій стрільбі в положенні лежачи.

Після третього вогневого рубежу Підручний стріляє влучно, в той час як француз Мартен Фуркад та росіянин Олександр Логінов припустилися промахів і українець пішов зі стрільбища другим з відставанням у 48-м секунд від норвежця Йоханнеса Бо.

На останній стрільбі Бо припускається трьох промахів і біжить зайвих 450 метрів штрафу, а Підручний стріляє на нуль і вибігає лідером з перевагою в 15 секунд над норвежцем.

Нагадаємо, 9 березня  у спринті на ЧС-2019 Підручному до «бронзи» не вистачило 0,3 секунди і він став четвертим.