Україна передала генеральному секретареві Організації Об’єднаних Націй (ООН) Антоніу Гутеррішу список бранців Кремля. Про це повідомив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко у Twitter.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ООН, Ельченко, Росія, список бранців КремляПостійний представник України в ООН Володимир Єльченко наголосив, що у списку бранців Кремля, який він передав генеральному секретареві ООН Антоніу Гутеррішу, є політв’язень Микола Карпюк.

«Мав зворушливу телефонну розмову з Валентином Карпюком – братом політв’язня Миколи Карпюка, що відбуває незаконне покарання у РФ. Один зі списку бранців Кремля, який ми щойно передали генсекретареві ООН. Робимо все можливе для його звільнення. Тиск на Росію не припинятиметься», – написав він.

 

14 червня Єльченко повідомив, що 38 країн закликали генсека ООН сприяти звільненню ув’язненого у РФ українського режисера Олега Сенцова, який 14 травня в колонії міста Лабитнангі Тюменської області оголосив безстрокове голодування, вимагаючи звільнити 64 українських політв’язнів, але себе до списку не заніс.

Читайте: Денісову за п’ять днів в Росії не допустили до жодного з політв’язнів