У вівторок, 14 травня в Києві презентували сервіс Uber Shuttle, який незабаром почне роботу в столиці. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Київ, сервіс, Uberновости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Українська столиця стала першим європейським містом, де запустили сервіс спільних поїздок Uber Shuttle.

Читайте також: “Стань ласкавим телям і дружи з Росією”: Рабинович звернувся до Зеленського

Він зазначив, що це новий сервіс, якого поки немає в Європі.

«Київ — перше європейське місто, де в пілотному проекті стартує Uber Shuttle», — заявив Омелян.

Uber Shuttle — це новий сервіс для спільних щоденних поїздок. Замовляючи поїздку Shuttle в додатку, користувач резервує місце в мікроавтобусі, який слідує за заданим маршрутом. Ціни на поїздки починаються від 15 грн. Наразі Uber Shuttle доступний у Каїрі (Єгипет) і Монтерреї (Мексика).

«Важливо, щоб транспортні послуги надавалися згідно з ліцензійними умовами, а автобуси відповідали стандартам безпеки і якості та пройшли відповідну сертифікацію», — зазначив Омелян.

У презентації також взяли участь мер Києва Віталій Кличко, генеральний регіональний менеджер компанії Uber у Північній та Східній Європі Джеймі Хейвуд і виконуючий обов’язки заступника голови місії США в Україні Джозеф Пеннінгтон.

Раніше сервіс таксі Uber припинило свою діяльність в іспанській Барселоні через нові правила місцевого уряду.

Читайте також: «Это не сериал, а кровь и смерть!» Портников высказался о послании украинцам от Зеленского