У найближчі 5-10 років Україна не отримає запрошення в Європейський Союз. Про це в інтерв’ю ТСН заявив голова парламентського комітету з питань зовнішньої політики, нардеп від партії “Слуга народу” Богдан Яременко.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, перспектива членства, Європейський Союз

У Зеленського готові обговорити виведення солдатів НАТО заради успішних переговорів з Росією

За його словами, на сьогоднішній день Європейський союз не готовий прийняти Україну, при цьому сама Україна також не готова стати членом ЄС.

“Суть того, що між нами відбувається, визначена Угодою про асоціацію, з якою концептуально теж є проблема… Поки що, враховуючи кризовий стан в Європі, з точки зору існування їх єдності та консолідації, вони не будуть готові у найближчі 5-10 років відповідати на це питання”, – сказав Яременко.

Народний депутат підкреслив, що за цей час Україна зможе реалізувати поставлені перед собою завдання, а також відмовитися від тих цілей, які не варто поспішати виконувати. Він також додав, що одного бажання стати членом Європейського Союзу недостатньо.

“Тебе повинні “хотіти” в цьому союзі. Європейський Союз найближчим часом нас не захоче. Ми занадто великі для них та занадто проблемні, щоб нас абсорбувати позитивним чином, щоб нас зробити частиною себе. Тому запрошення до членства в ЄС ми не отримаємо протягом найближчих 5-10 років. Змінити ситуацію за цей час ми можемо”, – підсумував депутат.

Раніше Яременко заявив, що партія “Слуга народу” готова обговорювати питання виведення інструкторів НАТО з Донбасу.