Ані команда Володимира Зеленського, ані партія «Слуга народу» не збирає мітингів на 14 травня. Так у штабі новообраного президента, який ще не вступив у повноваження, відреагували на заклик прийти вранці 14 травня під Верховну Раду й вимагати інавгурації Зеленського.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Верховна Рада, Зеленського, не збирає мітингівЧитайте також: Інавгурація зірветься: ЗМІ розкрили, з якої причини Зеленський може не скоро вступити на посаду

«Кожного дня ми зустрічаємо велику кількість фейкових новин, неофіційних акаунтів тощо. Говоримо вам, що Команда Зеленського чи то партія «Слуга народу» не збирає жодних мітингів чи зустрічей!», – заявили у команді Зеленського.

Там наголосили, що всю дійсну інформацію надають в офіційних зверненнях та на офіційних сторінках.

«Ми просимо не організовувати такі зустрічі! Адже вони є незаконними та, повторюємо, неофіційними! А тому їх створення та участь несе за собою відповідальність перед законом!», – заявили в команді Зеленського.

«А у разі, коли ви знаходите схожі новини, ми радимо не звертати на них уваги!», – додали там.

Читайте також: Зеленський: наполягатимемо на проведенні інавгурації 19 травня

Читайте також: 19 травня – День пам’яті жертв політичних репресій, це вкрай невдала дата для інавгурації – В’ятрович

Нагадаємо:

  • Шоумен та актор Володимир Зеленський переміг у другому турі виборів президента України, що відбувся 21 квітня. Він набрав 73,22% голосів виборців, а чинний президент Петро Порошенко – 24,45%.
  • Парламентське видання «Голос України» опублікувало результати виборів 3 травня. Інавгурація президента має відбутися впродовж 30 днів після цього.
  • Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що дату інавгурації новообраного президента парламент призначить наступного пленарного тижня, з 14 травня.
  • А Володимир Зеленський хотів би, щоб інавгурація відбулася вже 19 травня.

Читайте також: Голові Конституційного суду відмовили у візі США – ЦПК