Для боротьби з корупцією команда Володимира Зеленського планує скасувати депутатську недоторканність, перезапустити антикорупційні органи і зменшити тиск на бізнес.

Про це заявила Галина Янченко, голова Ради громадського контролю при НАБУ, яка входить в команду Зеленського.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Зеленський, плани, боротьби з корупцієюЧитайте також: Чому Кремль не буде дружити з Зеленським

Депутатська недоторканність повинна піти в минуле, НАЗК перезапуститься, Спеціалізована антикорупційна прокуратура теж.

«Депутатська недоторканність повинна піти в минуле, НАЗК перезапуститься, Спеціалізована антикорупційна прокуратура сподіваюся теж, принаймні керівництво», — зазначила вона.

Також важливим кроком є ​​зменшення тиску на бізнес, говорить Янченко. «Ми знаємо, що сьогодні господарські та фінансові справи розслідують всі, хто хочуть — і СБУ, і податкова. У нас навіть залишилася податкова міліція! Все це потрібно прибрати, щоб люди могли розвиватися, розвивати економіку, створювати нові робочі місця. Тому треба створити єдиний орган, який буде займається господарськими та фінансовими справами, а бізнес буде займатися тим, що і повинен робити — розвивати економіку», — розповіла вона.

Читайте також: Порошенко: Я повернусь через п’ять років

Нагадаємо, в передвиборній програмі Зеленського є пункт про скасування повноважень всіх правоохоронних органів розслідувати економічні злочини, а також створення окремого органу для розслідування таких справ.

Раніше повідомлялося, що команда Володимира Зеленського розробляє вісім законопроектів для внесення до Верховної Ради.

Читайте також: За добу команда Зеленського відхрестилася від усіх обіцянок – Геращенко