У питанні деокупації Донбасу партія “Слуга народу” готова обговорювати можливість виведення американських інструкторів з території України.

Про це заявив голова комітету Верховної ради з питань зовнішньої політики Богдан Яременко в інтерв’ю ТСН.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Зеленський, НАТО, Донбас, переговори, американських інструкторів

Читайте також: Три українські службовці поїдуть на День міста в окупований Луганськ

За його словами, довіру за столом переговорів необхідно відновлювати шляхом діалогу, здійснення певних дій і повернення полонених. Яременко зазначив, що на сьогоднішній день рано обговорювати зміни до Конституції України або амністію, так як існує ряд інших гуманітарних питань на лінії розмежування, серед яких виведення іноземних військ.

“Так, росіяни скажуть, що мова йде про американських інструкторів з території України, ми скажемо, що російських нерегулярних військових формувань з окупованих територій. Але до цієї дискусії все одно треба дійти”, – заявив депутат, додавши, що поки такі дискусії не ведуться.

Раніше співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов припустив, що наступним етапом після обміну полонених може стати визнання Україною окупованих територій Донбасу.