Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук відмовився підтримати кандидата в президенти Володимира Зеленського, так як вважає бажання “домовлятися” з Росією колабораціонізмом.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Зеленський, Святослав ВакарчукЧитайте також: Тимошенко каже, що за місяць підніме пенсії втричі

Журналістка Тетяна Шустрова заявила про жорстку позицію музиканта  Святослава Вакарчука щодо шоумена  Володимира Зеленського,  який претендує на пост лідера України.

За її словами, багато українців хотіли б проголосувати за самого фронтмена “Океану Ельзи”, якби той висунув кандидатуру, але помилково переключилися на Зеленського, незважаючи на те що прирівнювати його до Вакарчуку неприпустимо.

Читайте також: Посол США в Україні звернулась до українців: «Проголосуйте на виборах 31 березня»

“Це два абсолютно різних світи і світогляди. Якщо Святослав – високоосвічена людина, кандидат фізико-математичних наук і справжній патріот, який підтримував революцію гідності, то Володимир виявився нездатним перемножити кілька цифр, вираховуючи зарплату вчителям , висміював України в недалеких жартах і знущався над Майданівцями в шоу-програмах “, – пише Шустрова.

Вона зазначила, що Вакарчук публічно  засудив політиків  за готовність домовлятися з Росією.

 

Читайте також: У штабі Зеленського заявили, що зібрали команду спостерігачів на вибори з 16 тисяч «діджитал-людей«

Також журналістка підкреслила, що своєю заявою Вакарчук дав зрозуміти, що Зеленського підтримувати не можна.

“У той час як Зеленський постійно заграє з Вакарчуком, очевидно намагаючись залучити голоси його прихильників, сам Вакарчук в “Твіттері” відкрито засуджує політиків, готових” наввипередки бігти домовлятися з Росією “. І цей меседж про колабораціоністів стосується і  Зеленського,  який неодноразово в інтерв’ю говорив про необхідність переговорів з Кремлем “, – підвела підсумки журналістка.

Нагадаємо,  Зеленському довелося пояснюватися  за резонансні слова “Я готовий стати на коліна перед Путіним”.