Штаб кандидата в президенти, лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко обіцяє провести паралельний підрахунок голосів на виборах і оголосити їх результати раніше, ніж Центральна виборча комісія.

Про це повідомив заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на брифінгу в п’ятницю в Києві.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, ЦВК, паралельний підрахунок, вибори, Тимошенко обіцяє«Без сумніву, наш підрахунок буде оголошено набагато раніше, ніж це робить Центральна виборча комісія. Це буде зроблено буквально протягом доби», — сказав він.

За словами Соболєва у «Батьківщини» буде достатня кількість спостерігачів, які готові захистити результати виборів.

«Ми зараз завершили підготовку наших фахівців за паралельним підрахунком голосів, прошу не плутати з паралельним сервером…», — зазначив народний депутат.

Він пояснив, що відразу ж після того, як будь-яка дільнична виборча комісія підрахує підсумки голосування на дільниці і підпише протокол підрахунку голосів, ця ж інформація спочатку по телефону, а пізніше і «живою поштою» буде передаватися у виборчий штаб Тимошенко.

«Це дасть можливість оголосити реальні результати виборів ще до оголошення їх результатів Центральною виборчою комісією», — сказав Соболєв.

Читайте також: Вінник: за Постановою Уряду Тимошенко було відчужено надзвичайно велику кількість військового майна

Нагадаємо:

  • Вибори президента відбудуться 31 березня, другий тур – 21 квітня. ЦВК зареєструвала 39 кандидатів.
  • Офіційні результати першого туру повинні бути оголошені до 10 квітня. У разі, якщо жоден з кандидатів не набере 50% голосів, буде оголошено другий тур виборів.
  • Результати другого туру оголосять не пізніше 1 травня з публікацією протоколу до 4 травня 2019 року.
  • До 3 червня новообраний президент повинен вступити в повноваження.