Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що відтепер ідеологією політичної сили є «український центризм».

Про це Корнієнко заявив на з’їзді партії «Слуга народу», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Слуга народу, ідеологія, партія, український центризм

Зеленський попросив не називати Україну корумпованою країною, бо це вже не так

«Ми можемо стати тією партією, яка буде вільна від ідеологічних забобонів минулого. Якщо говорити про дефініції, то це центризм. Ми центристи, але це не той центризм, до якого всі звикли упродовж усієї історії України: коли ти не знаєш за що ти, то ти «центрист», — сказав Корнієнко.

За його словами, ідеологія партії характеризується поняттям, яке політсила планує закріпити як «український центризм».

«Ми можемо стати партією активного центризму, мотивованого на всебічний і невпинний розвиток України. Це центризм, який забезпечує виконання нашої програми. Це центризм, який заперечує політичні крайнощі і радикалізм, але це креативний центризм, це «український центризм». Ми пропонуємо закріпити цю справу на рівні статуту, зробити певні дії, щоб ввести цей термін у сучасний політологічний простір: український центризм як ідеологія партії «Слуга народу», — пояснив Корнієнко.

Він переконаний, що жодна з ідеологій минулого — націоналізм, соціалізм, неолібералізм чи комунізм — не пронесли українцям бажаного, а лише біль і страждання. Саме тому вони обрали, як сказав Корнієнко, «третій шлях».

Раніше ідеологією партії «Слуга народу» проголошувалося лібертаріанство.

  • Нагадаємо, сьогодні, 15 лютого 2020 року, у Києві проходить партійний з’їзд «Слуги народу».