Засновник приватної клініки «Борис» і тепер вже нардеп від «Слуги народу» Михайло Радуцький не планує через три місяці очолювати Міністерства охорони здоров’я.

Інформацію про такі зміни в уряді буквально півдоби тому озвучив в ефірі ZIK глава фракції СН Давід Арахамія.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ВР, МОЗ, Михайло Радуцький

Так, згідно з постом Радуцького у Facebook, він не хоче замінювати Зоряну Скалецьку на посаді міністра охорони здоров’я в новому уряді. Хоче залишитися в Раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський пропонує Раді зменшити кількість нардепів і ввести мовний ценз

«Я не планую бути міністром через 3 місяці. Так, багато моїх колег у фракції бачать саме мене на цій посаді. І саме це бажання вчора Арахамія озвучив в ефірі телеканалу. Мені приємно, але свою роботу бачу зараз в парламенті. Основа перетворень тут.

Верховна Рада затвердила на посаді міністра Зоряну Скалецьку. Професіонала. Енергійного і геніального фахівця. Кращу кандидатуру, ніж вона, складно знайти. Саме тому її затвердили президент, прем’єр-міністр і більшість. Її делегувала більшість і зараз вона частина команди нового прем’єр-міністра. Я залишаюся і планую залишатися працювати в парламенті», — написав він.

“Можете увійти в історію як парламент, який проіснував рік” — Зеленський

На першому засіданні Верховної ради України народні депутати затвердили новий склад Кабінету міністрів. Зокрема, Зоряну Скалецьку призначили міністром охорони здоров’я. Раніше вона була експертом Центру підтримки реформ при Кабміні.