У словацькому селі Вубля, поблизу кордону з Україною, власники автомобілів з іноземною реєстрацією масово залишають свої транспортні засоби.

Про це в четвер, 6 грудня, повідомляє 5 канал.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Словаччина, іноземною реєстрацією,

З моменту введення в Україні нових правил розмитнення в словацькому селі залишили понад 100 автомобілів з іноземною реєстрацією.

Зазначається, що за останні два тижні українці залишили там більше сотні автомобілів.

За словами старости Вублі, така ситуація застала місцеву владу зненацька. Проти ночі на 25 листопада в селі почали масово залишати автомобілі.

«Ідете по обіді селом і немає жодної, а вранці бачите, що там вже стоять припарковані авто. І ви навіть не знаєте, звідки вони взялися, і хто їх туди вночі пригнав. Це одна з проблем. Інша в тому, що ці автомобілі часто розбирають на запчастини. Тобто частини автомобіля зникають, а сам кузов у ​​нас в селі залишається валятися як лом або сміття», — скаржиться Надія Сєркова.

Раніше повідомлялося, що в Закарпатській області з угорської сторони зростає кількість залишених їхніми власниками автомобілів на єврономерах.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони №8487 та №8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Читайте: Сьогодні відзначається День Збройних сил України