Через вручення Україні Вселенським патріархом томосу, у Росії заявили про анафему Варфоломію. Про це повідомляє священик РПЦ Всеволод Чаплін.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Варфоломію«Варфоломій звершив «літургію» спільно з розкольником, що не не має сану. Ну ось і все: Фанар остаточно відпав у розкол, відійшов від Христа і християнства, додавши до іншим своїм єресям заперечення апостольського преємства. Те, що під час стамбульської чорної меси знаходилося в гущавині і на дискосі, блюзнірство називати Тілом і Кров’ю Христовими. Це було сатанинське зілля», — написав він.

Читайте також: Привітання бійців ЗСУ з Різдвом. Відео

Чаплін стверджує, що лише «анатема буде тепер зрозуміла церковним народом – ніякі компроміси більш неможливі».

Чаплін побажав покарання для «всіх, хто йшов на компроміси з евромайданцями, марив лукавим миротворством, брехав».

»Є такі кроти і щури в світських конторах, є і в «церковних». Брехуни і зрадники. Господи, вразь їх. Загородити їх уста. Знищ їх з лиця землі», — написав Чаплін, не уточнивши, кого саме має на увазі.

Звідси:

6 січня Православна церква України остаточно стала незалежною, отримавши від Константинополя Томос про автокефалію. Документ вже привезли до Києва.

Напередодні колишній президент України поставив на місце пропагандистів РФ, які спробували його спровокувати заявою про незалежність ПЦУ і Томос.