Надгробок з чорного каменю з датами народження і смерті російського вождя “виросло” прямо біля будівлі Слідчого комітету в місті Набережні Челни.

У неділю, 10 березня, російський сегмент соціальних мереж підірвала новина про “пам’ятник Путіну”, що з’явився в Набережних Челнах. Правда, мова йде не про величні статуї , які прийнято за життя ставити диктаторам в деяких тоталітарних державах, а про звичайний кладовищенському надгробку.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росія, надгробок, Путін

Пам’ятник встановили біля будівлі Слідчого комітету місцеві активісти-опозиціонери. Вони пояснили, що таким чином висловлюють протест проти дії російської влади, яка “поховала” вільний Інтернет в країні.

Читайте також: Всё. Российского протеста больше нет

Очевидці інциденту стверджують, що надгробок встановили під покровом ночі. Вранці вражені перехожі викликали поліцейських, які кинулися демонтувати незручний артефакт і розшукувати невідомих. “Обшукували сусідні будинки”, – уточнюють жителі міста. Соцмережі коментують резонансну пригоду.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic