У російському Владивостоці планують установити 68-метрову статую Ісуса Христа. За ідеєю авторів, монумент осяватиме хресним знаменням прибуття і відбуття суден.

Про це повідомляє «Сибір. Реалії» з посиланням на місцеві ЗМІ.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росія, Владивосток, статую Ісуса Христа

Статую Христа планують встановити на Хрестовій сопці, на її оглядовий майданчик для обговорення проекту спеціально приїжджали губернатор Примор’я Олег Кожемяко, керівник проекту «Вятський Посад» Геннадій Цурков і віце-президент АФК «Система» Алі Узденов.

Вони розглянули план розміщення статуї та благоустрою території навколо неї, вивчили планування оглядового майданчика, схему внутрішньої будови постаменту і облаштування самої статуї.

Автори проекту пропонують побудувати поруч зі статуєю храм на 100 осіб на честь Преподобного Сергія Радонезького. У той самий час губернатор Примор’я вирішив, що краще на сусідній сопці поставити невелику каплицю.

«Як такий храм тут не потрібен, тут потрібна каплиця. Народ сюди ходити не буде, будуть делегації приїжджати, заходити, свічку поставили і все. А так як тут все одно буде по 20-30 чоловік, то потрібно на таку кількість і робити », — заявив губернатор.

Перш ніж встановити пам’ятник у Владивостоці, проект має розглянути і затвердити спеціальна комісія.

За радянських часів на вершині сопки Хрестової хотіли поставити величезну статую Леніна, а на Орлиній сопці — Сталіна. Вони мали зустрічати кораблі, які заходили на рейд. Пам’ятник Леніну планували заввишки понад 30 метрів. Знаменита статуя Христа в Ріо-де-Жанейро — 38 метрів.