У Красноярському краї РФ під час аварії вертольота Мі-8 загинули 18 осіб, які були на борту. Про це повідомляє «РИА Новости».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Росія, Красноярськ, аварії вертольота

«На борту повітряного судна знаходилися 18 осіб, в тому числі три члени екіпажу. Всі загинули», — сказало джерело агентства.

За його словами, на борту гелікоптера знаходилися співробітники компанії «Анкор».

Джерело уточнило, що Мі-8 розбився під час польоту, перед падінням він пролетів два кілометри. Повітряне судно зруйнувалося і згоріло.

Він додав, що вертоліт впав у безлюдному місці. «Місце падіння вертольота виявлено», — зазначив він.

Причиною катастрофи вертольота Мі-8 в Красноярському краї стало зіткнення з іншим повітряним судном. Про це повідомили в прес-службі авіакомпанії «Ютейр», якій належав вертоліт.

«За попередньою інформацією, сталося зіткнення лопатей вертольота з вантажем на зовнішній підвісці раніше злетівшого вертольота Мі-8», — уточнили в компанії. Другий вертоліт не отримав пошкоджень і сів назад.

Вертоліт був випущений в 2010 році Улан-Уденський авіаційним заводом. Командир вертольота 1985 року народження закінчив Омське льотне училище, налітав 5990 льотних годин, з яких 2300 годин в якості командира повітряного судна. Авіакомпанія почала власне розслідування.

 

За даними ГУ МНС по краю, аварія сталася в двох кілометрах від населеного пункту Ігарка о 10:20 за місцевим часом (6:20 за Києвом).

Читайте: Двох українських водіїв рейсового автобуса «Вінниця-Москва» заарештували в Росії