Замість скасованого телемосту Москва-Київ в Росії збираються використовувати новий елемент інформаційно-психологічної операції. У країні-агресора є плани запросити українських журналістів в російську столицю для участі в ефірі федерального телеканалу «Росія 1».

Про це розповів офіцер запасу, волонтер і журналіст Мирослав Гай.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Росія, пропаганда, скасованого телемосту, Москва-КиївЧитайте також: У Кремлі шкодують, що телеміст провалився: «Україна не готова»

«Одне із завдань Росії під час цієї війни – продемонструвати світовій спільноті і громадянам територій, в яких вона зацікавлена, в тому числі й українцям, що вони не є суб’єктом конфлікту», – сказав він.

Для цього на території тимчасово окупованих Криму і Донбасу запрошуються артисти, іноземні представники та журналісти, показуючи, що там немає війни, а має місце громадянський конфлікт. Одночасно з цим в країну-агресор звуть світових зірок. Фоном для їх приїзду служать на кожному телеканалі «некрасиві українці, яких використовують для биття».

В цей раз поставлено завдання запросити українців, щоб продемонструвати «хороших українців».

Читайте також: Провокатори з NewsOne скасували телеміст з телеканалом Кремля

«Подивіться, у нас чудові стосунки, ці українці готові миритися, вони нормальні. А ті, які палять фаєри біля NewsOne – бандерівці, фашисти, нацисти, яких взагалі треба знищити», – додав він.

Таким чином, він упевнений, що в Москву покличуть «правильних українців» і потрібно відзначати, хто на це погодиться, називаючи такі поїздки «дуже важливим індикатором».

Гай нагадав, як на засіданні ПАРЄ російський депутат Олена Сєрова заявила, що перебуваючи в 2014 році на борту МКС, бачила, як ВСУ обстрілюють захоплену частину Донбасу.

Так з одного боку демонструється бажання спілкуватися, а з іншого створюється військова інфраструктура, а на міжнародній арені створюється образ України як агресора.

Читайте також: «Я хотів зробити свято усмішок і щастя»: Малахов звернувся до Зеленського з приводу телемоста

“Ця тактика говорить про те, що агресія буде розширена”, – резюмував Гай.

Нагадаємо, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вирішила провести позапланову перевірку телеканалу NewsOne і погрожує відібрати у нього ліцензію.

Читайте також: Російські пропагандисти анонсували телеміст з каналом Медведчука: «Треба поговорити»