В Росії провели випробування відремонтованого танка Т-80. Для перевірки стану гармати вирішили вистрілити колодою. Відповідне відео опублікував телеканал «Звезда».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росія, танкаЧитайте також: «Разрушат изнутри»: режиссер-фанат Путина заговорил о распаде России

Перед пострілом випробувачі залили в дуло танка воду, щоб під час пострілу снаряд не запалав. У декількох метрах від дула була встановлена мішень, яка була повністю знищена вибуховою хвилею.

За словами представників бронетанкового заводу, побачити політ снаряда не вдалося, так як поліно розлетілося на друзки ще до того, як вилетіти з дула.

Т-80 — основний бойовий танк, створений в СРСР і продовжує випускатися в Росії до цих пір. На озброєнні Радянської армії Т-80 стояв з 1976 року. Характерна особливість Т-80 — газотурбінний двигун.

Танки з газотурбінними двигунами можна заправляти майже всім, чим завгодно: бензином, авіаційним гасом, дизелем і іншими горючими матеріалами.

 

Читайте також: Як в СРСР: окупанти виведуть на парад в Криму дітей, військових та техніку