Голова фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов продемонстрував запис телефонної розмови нібито між Юлією Тимошенко та Ігорем Коломойським та заявив, що лідерка «Батьківщини» має публічно розповісти про фінансове співробітництво з олігархом.

Про це він сказав під час виступу з трибуни парламенту у вівторок.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, ВР, Герасимов, Тимошенко, Коломойський, телефонної розмовиЧитайте також: Різні олігархи хочуть різних президентів: політичні «договорняки» перед виборами-2019

«Сьогодні вся країна обговорює розмову між Юлією Володимирівною Тимошенко та Ігорем Валерійовичем Коломойським. І я хотів би, щоб ви почули це ще зараз», — заявив Герасимов і увімкнув на телефоні запис розмови.

На ньому жінка, з голосом схожим на голос Тимошенко нібито вітає з днем народження Ігоря Коломойського та дякує йому за те що «вміє бути справжнім другом, та справжнім партнером».

Під час демонстрації запису до трибуни підійшов нардеп від «Батьківщини» та політтехнолог, який курує весь медіанапрямок щодо Тимошенко, Олександр Абдуллін і заявив: «Артур, ти ж придурок, просто придурок. Подумай, що ти зараз робиш на всю країну».

Нагадаємо, у мережу злили приватну телефонну розмову, на записі чутно голоси лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко та олігарха Ігоря Коломойського.

Щира така, душевна розмова. Це вам не «любімаї», що від фальші аж блювати тягне. Тут все справжнє, з глибин серця

Крім того, політолог Тарас Чорновіл в ефірі «Прямого» заявив, що злиття у ЗМІ аудіозапису розмови між Ігорем Коломойським та Юлією Тимошенко може мати на меті зниження рейтингів лідера «Батьківщини» та допомога основному кандидату олігарха – Володимиру Зеленському.