Президент Володимир Зеленський ініціював законопроєкт, яким пропонується дати ще одне відтермінування власникам «євроблях» для оформлення автомобілів без штрафних санкцій.

Про це в інтерв’ю виданню LIGA.net заявив нардеп Владислав Криклій, якого партія Слуга народу делегує на посаду голови транспортного комітету Верховної Ради.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Зеленський, евроблях, оформлення автомобілів, відстрочка

Захід відштовхнув Путіна, і той тепер мститься, – The Guardian

Пільговий період для розмитнення автомобілів на єврономерах планують продовжити до кінця року.

При цьому він вважає, що це буде останнє відтермінування, оскільки охочі реєструвати автомобілі навряд чи з’являться.\

Нардеп зазначив, що у багатьох просто немає документів на машини. «У січні-лютому спостерігалася аномальна кількість реєстрацій автомобілів на єврономерах. Тільки в січні 2019-го було зафіксовано більше 200 тисяч реєстрацій транспорту, показники січня 2018-го — 70 тисяч реєстрацій», — сказав він.

За його словами, зараз залишилися незареєстрованими тільки ті, хто не хоче, не може або не має документів. «Ось вони й намагаються це відтягувати. Коли закінчиться період без штрафів, будемо сідати і на цифрах дивитися кількість реєстрацій», — додав депутат.

Нагадаємо, закони про розмитнення авто на іноземних номерах №8487 і №8488 набули чинності 25 листопада 2018 року. Перший пільговий період діяв до 23 лютого.

Пізніше через протести «євробляхарів» Рада продовжила пільговий період із 180 до 270 днів — до 24 серпня.