Президент Польщі Анджей Дуда заразився коронавірусом COVID-19. Про це повідомив прес-секретар польського лідера Блажей Спихальський на своїй сторінці в Twitter вранці в суботу, 24 жовтня.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Польща, Дуда, COVID-19

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найгірший сценарій: Степанов розповів, коли лікарі вирішуватимуть, кого рятувати

«Вчора президенту Анджею Дуді зробили тест на наявність коронавірусу. Результат виявився позитивним. Президент почувається добре. Ми перебуваємо в постійному контакті з відповідними медичними службами», — написав він.

 

Дослівно: «Згідно з рекомендаціями, вчора президент Анджей Дуда здав тест на коронавірус. Результат виявився позитивним.

Президент почувається добре. Ми перебуваємо в постійному контакті з відповідними медичними службами».

Деталі: Пізніше президент Володимир Зеленський побажав Дуді швидкого одужання.

 

Шмигаль закликав місцеву владу розгортати мобільні госпіталі для хворих Covid-19

Дослівно Зеленський: «Мені дуже шкода, що COVID-19 торкнувся особисто Анджея Дуди. Бажаю швидкого одужання!»

Що передувало: З 11 по 13 жовтня Анджей Дуда перебував в Україні. Зокрема, він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським.

Також повідомлялося, що Польща б’є рекорди щодо добового приросту інфікованих коронавірусом. У четвер був зафіксований черговий максимум — 12 107 нових випадків зараження.

Нагадаємо, для хворих на коронавірус відкриють у Варшаві два тимчасових госпіталі. Перший з них буде розташований на Національному стадіоні і зможе вмістити до тисячі ліжок.

Відео по темі

Зеленський розкритикував “чужу” заяву про COVID-19, яка виявилася його власною, назвавши себе “поверхневою людиною”