У Мережі висміяли інтерв’ю росіян Боширова і Петрова, яких Великобританія звинуватила в отруєнні колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ЗМІ, інтерв'ю росіян, Боширова і Петрова

В інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу «RT» чоловіки заявили, що не є співробітниками ГРУ і їздили до Великобританії як туристи.

У свою чергу користувачі соцмереж до таких пояснень поставилися доволі скептично.

 

Намагаючись обґрунтувати свої візити у Сосбері, підсумком яких стала госпіталізація колишнього російського агента та його дочки через отруту Новачок, вони заявили, що приїхали до міста, щоб помилуватися його готичним собором.

«Там є знаменитий собор. Він знаменитий не тільки у всій Європі, але і у всьому світі. Він знаменитий своїм шпилем 123-метровим», — заявили вони, додавши, що відвідати його їм порадили друзі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Раніше повідомлялося, що росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов, обвинувачені у хімічній атаці у Солсбері, дали інтерв’ю російському пропагандистському ресурсу, заявивши, що з ГРУ нібито ніяк не пов’язані.