Військовий пенсіонер 5 років передавав інформацію розвіднику з Росії. Російський шпигун працював під прикриттям у генеральному консульстві Російської Федерації у Львові.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Львів, шпигун, передавав інформацію, РосіяВійськовий пенсіонер, за сумісництвом керівник однієї з громадських організацій, був завербований спецслужбами Російської Федерації у 2014-му році. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Читайте також: Світ схвалить будь-які поступки Зеленського Путіну

Виконуючи завдання російських кураторів, чоловік збирав розвідувальну інформацію про політичних та громадських діячів України. Також він збирав та передавав інформацію про підрозділи Збройних сил України, спеціальні і правоохоронні органи та іноземних військових інструкторів по Західній Україні.

За словами СБУ, чоловік передавав зібрані дані російському розвіднику, який «працював» під дипломатичним прикриттям генконсульства Росії у Львові.

Матеріали справи направлені до суду, а пенсіонеру повідомлено про підозру у державній зраді. МЗС України оголосило «дипломата» персоною «non grata» – шпигун покинув територію України.

“За діяльність несумісну зі статусом консульської посадової особи МЗС України оголосила дипломата-шпигуна “persona non grata”. Він уже залишив територію України”, – повідомили в СБУ.

Читайте також: Крим і Донбас та зрадники в Києві навчили: Як держави Балтії зривають «чекістам» Путіна повторення «українського сценарію»