У Львові 407 бандуристів встановили рекорд України з одночасного виконання віршів Тараса Шевченка. Про це повідомляє Львівська облдержадміністрація.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Львів, твори Шевченка, бандуристівЧитайте також: Новости Крымнаша. «Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці»

«407 бандуристів з більш ніж 30 колективів області та Львова на площі перед пам’ятником Кобзарю разом з хористами заспівали «Заповіт» і «Реве та стогне …» на слова Тараса Шевченка. Захід присвячено 205-річчю від дня народження українського поета і художника» , — йдеться в повідомленні.

Рекорд зафіксував представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.

«У 2016 році в Херсоні встановили рекорд України, тоді зібралися 132 бандуристи. Сьогоднішній результат у Львові перевершив це досягнення майже в три рази, кількість бандуристів і бандуристок — 407. Рекорд України встановлено», — сказав Горішевський.

Нагадаємо, в минулому році більш 1000 хористів встановили у Львові рекорд з наймасовішого виконання пісень на слова Шевченка.

Раніше через акту вандалізму в Києві закрили, а в інших містах скасували виставку «Квантовий стрибок Шевченка», яка представляла ілюстрації Олександра Грехова, де Тарас Шевченко поставав у відомих поп-образах.