Студія «Квартал 95» прокоментувала номер про підпал будинку екс-глави Нацбанку Валерії Гонтаревої.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Гонтарква, підпал, Квартал

Читайте також: «Браво»: Коломойському дуже сподобався номер «Кварталу» щодо підпалу будинку Гонтаревої

Там заявили, що «це гостра політична сатира, так було, є і буде. Навіть, якщо це не подобається деяким політикам. Саме політики, їхні дії та наслідки їх дій, які відчувають мільйони українців, дають нам привід для сатири».

І додали, що вдячні хору імені Верьовки за участь у виступі, та висловили жаль, «що заслужений колектив незаслужено піддається інформаційній атаці».

У «Кварталі» вважають, що майже кожен новий випуск «Вечірнього Кварталу» стає резонансним, бо вони жартують на ті теми, які хвилюють суспільство. Вони заявили, що «Квартал» — це гостра політична сатира, «навіть, якщо це не подобається деяким політикам».

«Наш гумор — наша головна зброя. І поки наша зброя гостра і різка, ми будемо з гордістю займатися своєю справою».

«Колектив не брав участі в написанні матеріалу, тому, будь ласка, поважайте його», — зазначили у «Кварталі».

Ар’єв про глузування над Гонтаревою: «Те, що ця ситуація асоціюється з президентом, неприпустимо»

 

19 жовтня у випуску шоу «Вечірній квартал» студії «Квартал 95» комік Євген Кошовий разом із жіночою частиною національного хору імені Верьовки виконали глузливу пісню про підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої. Відео виступу опублікували на сторінці студії «Квартал 95» в Youtube.