Хлопці й дівчата з плакатами й символікою ЛГБТ-спільноти мирно минули вулиці Едуарда Фукса (на «Піонері»). В руках у приватників маршу були тематичні плакати: «Веселка в очах небес», «Рівність», «Веселку в кожне серце».

Загальна довжина їх маршруту становила близько сотні метрів.

Для проведення заходу в Кривому Розі вжили безпрецедентних заходів безпеки. Поліцейські стояли по периметру маршу, також поліція й нацгвардійці чергували у дворах прилеглих будинків.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Кривий Ріг, марш, ЛГБТ-спільнотиновости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaУчасники акції заявили, що вийшли нагадати про порушення прав геїв, лесбіянок, трансгендерних людей й бісексуалів в Україні. Як зазначає «Перший криворізький», ЛГБТ не можуть бути законними партнерами, тому позбавлені багатьох прав, наявних у гетеросексуальних українців. Наприклад, не можуть усиновити дитину, бути поховані разом, розділити/успадкувати майно в разі розлучення або раптової смерті одного з партнерів.

Нагадаємо, київський «Марш рівності» відбувся 17 червня і став наймасовішим за час проведення подібних заходів.

Читайте: Лавров заявив Помпео про фабрикацію справи Бутіної. Вона агітувала за «Новоросію»