Глава Комітету із закордонних справ Палати представників американського Конгресу Еліот Енгель заявив про тверду підтримку приєднання України до Північноатлантичного альянсу.

Про це конгресмен сказав під час обговорення політики США щодо невизнання незаконної спроби анексії Росією Криму, повідомляє посольство України в Вашингтоні.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, США, НАТО, приєднанняЧитайте також: Кандидати, свині та козли: як на хуторі Нове Життя президента обирали. Відео

«Конгресмен підкреслив, що вважає за необхідне досягнення цієї мети, а документ (проект закону щодо Криму, — ред.) є чітким сигналом підтримки партнерам США — України і сусідніх з нашою державою країнам», — йдеться в повідомленні.

7 березня Комітет із закордонних справ Палати представників США затвердив проект закону, який визначає політикою США невизнання суверенітету РФ над Кримом, його повітряним простором або територіальними водами.

«Документ містить заборону федеральним департаментам та агентствам США здійснювати будь-які дії або надавати будь-яку підтримку, яка може трактуватися як таке, що суперечить згаданій політиці США», — зазначається в повідомленні.